Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)
Veronika s pavučinou, signováno vpravo dole tužkou Reynek, nedatováno (1966), suchá jehla s monotypem/papír, 252 x 159 mm, podlepené okraje a skvrny na okrajích listů (Šm)
22.09.2018 - 20:00
CZK 230.000,-
- Rufpreis:
CZK 26.000,-
Auktion: | Bohuslav Reynek - Návrat/Retour |
Datum: | 22.09.2018 - 20:00 |
Auktionsort: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Besichtigung: | 03.09. - 22.09.2018 |